o firmie
AZ Auto Serwis istnieje od 1993 roku. Początkowo serwis specjalizował się w blacharstwie i lakiernictwie oraz wulkanizacji. Od początku funkcjonowania firmy działa również podstawowa stacja kontroli pojazdów.W ciągu kilku ostatnich lat działalność serwisu była zawieszona, aby teraz ponownie rozpocząć działanie ze zdwojoną siłą. Staramy się oferować naszym klientom szeroki zakres usług, aby mogli się do nas zwrócić z każdym problemem jaki wystąpi w ich pojazdach.

W naszej pracy stawiamy na jakość i zaangażowanie. Nasz zespół to pasjonaci, którzy kochają samochody i swoją pracę, dlatego godziny otwarcia 8.00 - 20.00 są tak na prawdę umowne. Często zastaniesz nas o 23, 2 w nocy czy 6 rano... Najbardziej lubimy trudne przypadki: wszystko to, z czym inni sobie nie radzą, nie podejmują się, nie wiedzą co się psuje czy jak to naprawić. Jeśli czegoś nie da się zrobić - przyjedź do nas - my to zrobimy!

AZ serwis tworzy zgrana ekipa, każdy jest specjalistą w swoim fachu: mechanika, elektronika, diagnostyka, lakiernictwo - każdy robi to, w czym jest najlepszy, dlatego klienci są zawsze w 100% zadowoleni z naszej obsługi. Zapewniamy najwyższą jakość usług przy zachowaniu rozsądnych cen. Jeśli najeździłeś się po warsztatach i z żadnego nie jesteś do końca zadowolony - przyjedź do nas i przekonaj się sam, że są jeszcze na świecie prawdziwi mechanicy.